Merhaba. Ben Ukrayna’dan Adelyn. Videoda da gördüğüm gibi 18 yaşındayım ve bakireyim. Bana fotoğraf çekimi için para kazanma şansı veren defloration.com’un yapımcısına teşekkür ediyorum
çünkü erotik videolar için modellik yapmaya çok hevesliyim. Bu benim için iyi bir başlangıç.
Evde bir ablam var ve ailem bir çiftlikte yaşamak için çok çalışıyor. Kendi toprağımız yok ve ailem zengin bir adamın tarlalarında çalışıyor. Ama paranın eksikliğini hiç hissetmemiştik. Hem kız kardeşim hem de evde ve aynı zamanda sahada yardım ediyoruz. Ailem Ortodoks Hıristiyanlar ve biz kız kardeşler çok sıkı bir şekilde yetiştirildik. Kız kardeşim sinsi olsa da çok eğlenirdi.

Kız kardeşim Katrina’nın birçok erkek arkadaşı var. O her zaman çok dışa dönüktü. Gizli randevularında dışarı çıktığında onu birkaç kez takip ettim. Genellikle seviştikleri yakındaki bir çiftlikte küçük bir barakaya giderdi. Onu ilk kez birkaç yıl önce takip ettim. O zamanlar seks hakkında pek bir fikrim yoktu ve bir delikten içeri göz atarak ahırın dışında durdum. Pantolonunu indirdi, kıçını tuttu ve ona doğru çekti. Döndüğünde, şimdiye kadarki en büyük dickin düz olduğunu görebiliyordum ve bacaklarım neredeyse jöleye dönüşüyordu. Yakalanmaktan korkuyordum ama aramayı bırakamadım. Sikini ağzına koydu ve sertçe emmeye başladı. İçeri ve dışarı, içeri ve dışarı çekti ve sonra durdu ama ona izin vermedi. Aniden titredi ve yaladığı beyaz cum fışkırdı.

Bana ne olduğu hakkında hiçbir fikrim yoktu. Çok heyecanlanmıştım. Onu bir daha takip ettiğimde, çocuk gömleğini çıkardı ve samanların üzerine attı. Pantolonunu ve pantolonunu çıkardı ve penisi ile her tarafını ovalamaya başladı ve gittikçe büyüdü. Vücudunu yalamaya ve genç göğüslerini emmeye başladı ve gözlerimi bile kırpamadım. Ellerim otomatik olarak bakire amıma gitti ve ovmaya başladım. O kadar heyecanlandım ki külotumu çabucak çıkardım ve ahırın dışındaki taşın üstüne oturdum. Etrafta tarlalar vardı ama kimse o köşeye yaklaşmadı ve neyse ben umursamayacak kadar heyecanlıydım. Bakire labiamın dudaklarına dokundum ve parmaklarımın üzerinde gezdirmeye başladım ve hemen içinde yanlışlıkla dokunduğum bir nokta vardı. Ey tatlı cennet! Aldığım zevk. O ahırdaki adamın kız kardeşime yaptığı her şeyi bana yaptığını hayal ettim. Onu diliyle bakire amcığıma girdiğini ve horozunun dik durduğunu ve bana sürtündüğünü hayal ettim.

O kadar dalmıştım ki kız kardeşimin ya da oğlanın dışarı çıktığını duymadım. Orada beni bacaklarım açık şekilde otururken gördüler ve kız kardeşim çok kızgın görünüyordu ama çocuğun yüzündeki ifadeyi de görebiliyordum. Kız kardeşim onu ​​çekene kadar bakire amcığıma başlıyordu. O gece evde kız kardeşim beni dövdü ve ailemize benim hakkımda bir takım hikayeler anlattı ama başının derde gireceği kadar fazla bir şey söyleyemeyeceğini biliyordu.

Şimdi bir erkek arkadaşım var ve kız kardeşim evli. Onu çok seviyorum ve biraz dışarı çıkıyoruz. Bana dokunmaya çalıştı ve biz öpüştük ama henüz seks yapmadık. Bir yerde otururken genç göğüslerime kazağımın altına dokunuyor ve daha önce eli içeri girdiğinde fark etmemiş gibi davrandım ama şimdi kendimi kontrol etmeye çalıştığımı hissediyorum. Sadece o çok genç. İlk defa biraz olgun birinin bana nüfuz etmesini istiyorum. Aptalca görünebileceğimi biliyorum ama bunu kamera önünde yapmayı çok isterim. Erkek arkadaşım bir keresinde elimi pantolonunun üstüne koydu. Güçlü ve sertti. Haklı olduğunu biliyorum ama ikimiz de bir sonraki adımı atma konusunda biraz utangaçız. Bugünkü bu çekim sayesinde çok heyecanlı hissediyorum. Sadece yapımcının beni bekaretimi alıp beni kadın yapabilecek biriyle bir videoda rol almasını diliyorum. Daha sonra erkek arkadaşıma güveneceğim. Penisin kızlık zarıma girip kırılmasının çok acı vereceğini biliyorum ama gerekli ve yakında olmasını diliyorum.

Adelyn Abbe - Losing of Virginity

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.

*