Selam! Ben 18 yaşında St Petersburglu bir bakireyim. Bu benim için bir tür gecikmiş doğum günü hediyesi. Şimdiye kadar yaptığım en heyecan verici şey ve bunun için de para aldım. Vücudumu seviyorum ve ondan nasıl zevk alacağımı uzun zamandır biliyorum. Bunu bir kamera önünde ilk kez paylaşıyorum. Yapımcıya hikayemden bahsettiğimde çok heyecanlandı ve herkesin de onu duymaktan hoşlanacağını düşündü.

Ben üç kız kardeşin en küçüğüyüm ve ebeveynlerimiz meşgul doktorlar. Paraya gerçekten ihtiyacım yok ve üniversitede de gayet iyiyim ama kamera önünde olmak erotik deneyimlerime fazladan bir erotik açı kattı.

Neredeyse 12 yıl önce ilk duyusal duygularımı tattım. Cumartesi olduğunu ve herkesin dışarıda olduğunu hatırlıyorum. O gün okulum yoktu ve evde yalnızdım. Zil aniden çaldığında yeni uyanmıştım. Zil çaldığında külotsuz bir tişört giyiyordum. Köpeğimiz gelip bakire, yumuşak kedimi yalamaya başladığında interkoma cevap vermek için bir tabure üzerinde durmak için koştum. Külot giymediğim için vücudumdan bazı tuhaf hislerin geçtiğini hissedebiliyordum. Korkuyordum ama aynı zamanda da çok heyecanlandım. Bu benim ilk cinsel deneyimimdi. Ne yapacağımı bilmiyordum ve ayağa kalktım ama bu hayatımı değiştirdi. Vücudumu keşfettim. O zamanlar göğüslerim henüz gelişmemişti, bu yüzden meme uçlarım da hisler almaya başladığında kendimi garip hissettim. Kız arkadaşlarıma bundan daha geçen yıl 17 yaşımdayken anlattım ve hepsi çok güldü. İlk deneyimlerini bilmiyorum ama benimki gibi olmadıklarından eminim!

Çok gençtim ve bundan kısa bir süre sonra mastürbasyon yapmaya başladım. Bunu sınıfta herkes kestirirken yaptım. Okula etek giydik, bu yüzden elimi altına sokmak ve amıma dokunmak çok kolaydı. Orgazm olmadım ama bu kendimi çok iyi hissettiriyor. Her gün şekerleme sırasında yaptım. Evde, ev boşken yatağımda yaptım. Başkalarının önünde yaptığınız bir şey olmadığını biliyordum ve etrafta kimse yokken yapmaya çalıştım. Ellerimi külotumun içine sokar ve sıkı, bakire vajinama dokunurdum. Ayrıca meme uçlarıma dokunur ve çekerdim.

Bir gün, yaklaşık on yıl önce, bunu yatağımda külotsuz yapıyordum. Dört yaş büyük ablam odaya girdi ve beni gördü. Hemen bacaklarımı kapattım ama o zaten görmüştü. Bana ne yaptığımı sormadı ama bana tuhaf bir bakış attı ve dışarı çıktı. Sonra duşu keşfettim. Duşun mahremiyetinde vücuduma dokunmayı çok sevdim. Su jeti bana en erotik hisleri verdi. Bu zamana kadar göğüslerim de tomurcuklanmaya başlamıştı. İki kız kardeşim var ve büyük olanın da duşta yaptığını biliyorum ama diğer kız kardeşimden emin değilim. İkisinin de bunu yaptığını görmedim.

Yine de birbirimiz üzerinde denedik. Türkiye’ye tatil için geldik ve ben o zamanlar ergenlik çağında değildim. Birbirimizle oyunlar oynadık. Birimiz adam gibi davranıp diğerlerine saldırırdı. Adam gibi davranan kişi özel yerlerimizde bize dokunurken korkmuş gibi davranırdık. Sonra bir keresinde kız kardeşimle yatakta yatıyordum ve bilmeden elim amcığıma indi. Kız kardeşim gördü ve elimi çıkardı, amıma dokunmaya başladı. Bakire vajina dudaklarımı ovuşturdu ve gittikçe daha hızlı ovaladı. Çok heyecanlandım Birbirimizle konuşmadık ama bana dokunup durdu. Sonra aynısını ona da yaptım. Zaten kasık kılları vardı ve çok ilgilendim. Yanlış ovarsam parmağımı doğru yere koyardı. Elimi genç göğüslerine de koydu. Bütün bunlar birbirimizle konuşmadık ama ne yapacağımızı biliyorduk. Orgazm olmadı ama çok iyi hissettirdi. Birkaç yıl boyunca bunu yapmaya devam ettik ama yaşımız ilerledikçe durduk.

Okulda erkekler beni cezbediyordu. Öpücükleri paylaştık ve birkaçı kıçımı tutardı. Ellerinin sıkı kalçalarıma dolanması ve sıkılması çok iyi hissettirdi. Bazı kızlar bundan hoşlanmaz ama ben çok eğlendim. Öpüşürken, çocuklar beni öne çekerdi, böylece genç göğüslerim onlara dokunurdu. Çoğu zaman sütyen takmıyorum ve ergen meme uçlarım tişörtlerin arasından sıyrılıyordu. Bir çocuk o kadar heyecanlıydı ki genç göğüslerimi sıkıp durdu ve gözlerini onlardan ayıramadı.

Bir keresinde P.E.’deki soyunma odasına gitmiştim. sınıfta ve çocuğun odasını geçerken kazara büyük aletinin dışarı çıktığı bir çocuk gördü. Beklemedim ama o görüntü kafamda kaldı. Banyoya koştum ve külotumu çıkardım. Benim kedi içinde onun büyük horoz hayal ettim. İki parmağımı kullandım ve onları bakire amımın içine sokmaya çalıştım. Güzeldi ama biraz acıttı, ben de onu çıkardım. Henüz kızlık zarımı görmedim ama görmek için ayna kullanmaya çalıştım. Bugün çekim sırasında, yapımcı sağlam kızlık zarımın yakın planını çekti ve ilk kez görüyorum. Bu benim için heyecan verici. Bir adamın bunun içinden geçmesi, onu kırması ve beni kızdırması gerektiğini biliyorum. Şimdi kendime dokunduğumda ve gözlerimi kapattığımda, benden daha yaşlı ve güçlü bir adamın bunu bana yaptığını hayal ediyorum… kendinden emin ve nazik bir adam. Onun horozu büyük ve sıkı olurdu ve bana fazla acı vermeden kızlık zarımı keserdi. Ondan sonra ilk kez düzgün bir şekilde seks deneyimleyebileceğimi biliyorum ve bunu dört gözle bekliyorum. Şimdiye kadar böyle bir adam bulamadım. Umarım videomu ve hikayemi beğenmişsinizdir ve bu da bana büyük zevk vermiştir.

Olesya Kisbeka - Losing of Virginity

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.

*