Merhaba, benim adım Elvira. Ben on sekiz yaşında Moskova’dan bir bakireyim. Kızıl saçlarım kadar sinirliyim ve kameraların önünde cızırdamaya hazırım. Vücudumu seviyorum, keşfetmeyi seviyorum ve bugün ilk kez kamera önünde mastürbasyon yapmak beni daha önce hiç hissetmediğim kadar sıcak ve erotik hissettirdi. Daha fazlası için hazırım !!

Birkaç yıl önceydi. Genç göğüslerim tomurcuklanıyordu ve kendimi gerçekten garip hissettim. Utangaç ve sessiz oldum. Ama bir gün her şeyi değiştiren bir şey oldu. Büyükannemin küçük bir köydeki evini ziyaret ediyordum. Ev işlerinde ona yardım edecek bir hizmetçisi vardı ve akşamları kız beni yürüyüşe çıkarırdı. Bir erkek arkadaşı vardı ve bir parkta ağaçların arkasında buluşurlardı ve sohbet ederken ben de yakınlarda otururdum. İçinde hiçbir şey olmayan bir tişört giyiyordu. Malzemeye karşı açıkça görülebilen göğüslerini izledim. Meme uçları sivri ve gömleğe yaslanmıştı. Yanlarında bankta oturuyordum ama sanırım ikisi de beni unuttu. Erkek arkadaşı çok heyecanlıydı ve çok konuşuyordu. Sonra aniden ağzını göğüslerinin üzerine koydu ve yüzünü ovuşturdu. Bir eliyle gömleğini kaldırdı ve pembe meme uçlarını açıkça görebiliyordum. Onu bankın üzerine sıkıştırdı ve onları emmeye başladı.

Büyülenmiştim ve bakire amım deli gibi ağrıyordu. Ben de tomurcuklanan genç göğüslerimi hissettim ve onları ovuşturdum. İnlemeye başladı ve elini pantolonunun üzerine koydu. Pantolonunda büyük bir çıkıntı görebiliyordum. Onu yanına yaklaştırdı ve eteğinin altına sürtmeye başladı. Öne doğru eğilmeye başladı, inledi ve sonra ürperdi. Bütün bunlardan o kadar heyecanlandım ki nefesimi tuttum. Birden beni hatırladı ve onu bir kenara itti ve beni eve doğru çekti. Ama çok heyecanlandım.

O gece banyo aynasının önünde çıplak durdum ve birinin bana bunu yaptığını hayal etmeye çalıştım. Sıkı ve yumuşak olan bakire amıma dokundum, küçük ergen göğüslerime dokundum. Vücudumu dünyaya göstermek istedim. Sabah erkenden uyandım ve dışarıda sesler duydum. Hizmetçinin beni kontrol etmeye ve perdeleri çekmeye geldiğini biliyordum. Üstümü kaldırdım, böylece genç göğüslerim ortaya çıktı ve uyuyormuş gibi davrandım. Kapının açıldığını duydum ve uyuyormuş gibi inledim ve elimi gerdim. Küçük ergen göğüslerimi görebildiğini biliyordum ve bakire amımda bir karıncalanma hissettim.

Eve döndükten sonra çıplak uyumaya başladım. Pencerelerimi genişçe açar ve pencere eşiğine tamamen çıplak otururdum. Komşumun oğlunun odası tam karşımda vardı ve o benim için yaklaşık beş yaş büyük bir bilgisayar meraklısıydı. Bunu ilk yaptığımda ince bir kayma giydim ve bir tarafın kazayla düşmesine izin verdim. Rüya gibi davrandım ve elimde bir kitap vardı. Onu gözümün yanından görebiliyordum ve aniden beni gördü ve penceresinin önünde bana bakarak dikildi. Gerildim ve çok raslantısal bir şekilde genç göğüslerimi ve üzerinde biraz saç bulunan bakire amımı ortaya çıkaran kaymamı çıkardım. Ona bakmadım ama durumunu hayal ettim. O andan itibaren bunu oldukça sık ve farklı şekillerde yaptım. O zaman o kadar sıcak ve heyecanlanırdım ki mastürbasyon yapmak zorunda kalırdım. Başlangıçta kendime yakından dokunmak için banyoma giriyordum ama daha sonra cesaretlendim ve açık pencerenin önünde mastürbasyon yapardım. Onu bakarken hayal ederdim ve birkaç kez boşalırdım.

Dışarıda hala aynıyım ve erkeklerle fazla konuşmuyorum ve bakire kaldım. Komşumun oğluyla asla etkileşimde bulunmadım ve o kısa süre sonra üniversiteye gittiğinde ben bu aşamadan çıktım. Altı ay önce ilk erkek arkadaşım oldu. Üniversitede tanıştık ve aşığız. Onunla dalga geçmeyi seviyorum ama bekaretimi sıradan bir şekilde kaybetmek istemiyorum. İlk seferimin muhteşem olmasını istiyorum. Yapımcıdan erkek arkadaşımla kamera önünde kaybetmesini rica ettim ve o da kabul etti. Çok heyecanlıyım. Kazanabileceğim para bana çok yardımcı olacak ve bu da film endüstrisi için bir potansiyele sahip olduğumu hissettiriyor. Keşke rüyalarım gerçekleşsin!

Elvira Nunah – Hardcore Defloration

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.

*