Selam! 18 yaşındayım ve bakireyim. Çok yaramazım ama seks söz konusu olduğunda çok utangaç hissediyorum. Ben bir esmerim ve bazen bir sarışına dönüşüyor gibi hissediyorum. Her neyse, bugün yaşadığım bu deneyim beni biraz cesur yaptı ve belki bir gün beni bir porno filmde de görebileceğini kim bilebilir!
Seks konusunda pek tecrübem yok. Yakın zamanda bir erkek arkadaşım oldu. Ama yıllar önce, bir gün annemin kuzeni bizi ziyaret etmişti. O misafir olduğu için ona etrafı göstermem istendi ve bana pek çok hikaye anlatırdı. Kaldığımız köyde koyunların otladığı bir sürü tarla vardı. Piknik ve amca yapardık ve oraya gidip otururdum, belki çimlere uzanıp gökyüzüne bakardım.

Çimlere uzandığımız bir gün gözlerimi kapatmıştım ve amcamın söylediği bir hikâyeyi dinliyordum. Perili bir eve giren küçük bir kız hakkındaydı. Aniden amcamın arkasına döndüğünü ve elini genç göğüslerime tişörtümün üzerine koyduğunu hissettim. Kendimi iyi hissettirdiği için fark etmemiş gibi davrandım. İyi olmadığını biliyordum ve kimsenin bana dokunmaması gerektiğini biliyordum ama bir şekilde histen gerçekten keyif aldım ve belki de yanlışlıkla elini oraya koyduğunu düşündüm. Yavaş yavaş, küçük tomurcuklanan göğüslerimi ovuşturmaya başladı ve hikayeyi anlatmaya devam etti. Uyumaya gitmiş gibi davrandım. Bakire amımın içinde tuhaf bir his vardı. Uyanık hissettim ve genç meme uçlarım dikti ve daha fazlasını istedim.

Ne olduğunu bilmiyorum ama aniden amcam ellerini kaldırdı. Uyuyormuş gibi yapıyordum ama hafifçe gözümü açtım ve neler olduğuna baktım. Pantolonunu açmış ve kocaman bir penis çıkarmıştı! İlk kez bir erkeğin sikini görüyordum. O kadar büyüktü ki, yüksek sesle solumak üzereydim. Neyse ki amcam fark etmedi. Daha sonra horozunu yukarı ve aşağı sürtmeye başladı ve inledi. Bunu daha hızlı ve daha hızlı yaptı ve aniden titreyerek, beyaz kremsi bir madde ellerinin her tarafına çıktı ve bitkinmiş gibi uzandı.

O gün eve döndüğümüzde çok sessizdi ve ertesi gün evden ayrıldı. Bundan sonra ne zaman tanışsak, o çok resmiydi ve benimle pek konuşmadı ama o anı hala kalıyor.
Erkek arkadaşım Thomas ve ben henüz seks yapmadık. Beraber olduğumuzda her türlü tuhaf duyguya kapılıyorum ve vücudumu onunkine bastırıyorum. Beni tutup bana dokunmasını seviyorum. Nehir kenarındaki parka gitmeyi seviyoruz. Orada ördekleri görebileceğimiz sessiz bir yer var. Oraya kimse gelmez. Beni kollarıyla tutarken bazen elini kazağımın altına kaydırıyor ve ergen göğüslerimle oynuyor. Bakire amım ısınıyor ve kendimi ona karşı zorluyorum. Kot pantolonumun düğmesini açarak elini külotuma koydu. Bacaklarımı açtım ve bakire amımla oynarken sırtımı tezgaha doğru itiyorum. Parmakları labiamın dudaklarını okşadı ve yukarı aşağı ovuşturdu. Elimi kotunun üzerine horozunun üstüne koydum ve o da uyarıldı. Tutkuyla öpüşüyoruz ve gerçekten daha fazlasını yapmak istiyorum ama korkuyorum. Çoğu zaman böyle bir orgazm yaşadım ve bazen onun üstüne oturuyorum ve bazen onu kıyafetlerle üstüme çekiyorum. Bakire amcığımı kalçasına kadar ovuyorum ve çok uyandırıyorum. Gerçekten seks yapmak istiyorum ama nasıl devam edeceğimi bilmiyorum.

Yapımcıya, erkek arkadaşımla kamera önünde seks yapmaya hazır olduğumu söyledim çünkü bu beni bugünkü gibi cesur kılacak. Eminim erkek arkadaşım da bunu kabul edecektir. Amcamın sikinin ne kadar büyük olduğunu hatırlıyorum ve erkek arkadaşımın da pantolonunun içinden hissettiğim gibi kocaman bir sikinin olduğunu biliyorum. İçimde hareket etmesini bekleyemem. Kızlık zarımı itmesini, kırmasını ve bana zorla girmesini istiyorum, acıya katlanacağım. Şu anda çekingenim ama eminim kamera önünde kendimi bir yıldız gibi hissedeceğim ve herhangi bir sorun yaşamayacağım. Belki o zaman sen de onu görebilir ve bekaretimi kaybetmenin ve nasıl kadın olduğumun tadını çıkarabilirsin.

Nataha Normalek – Hardcore Defloration

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.

*