Bekaretimin kanıtını gösterdiğim solo döküm videomdan sadece birkaç gün geçti. İlk başta garip hissetmeme rağmen, bu benim için bir göz açıcıydı. 18 yaşındayım ve kamera önünde bir profesyonel tarafından kızlık zarının kırılmasını istedim. Erkeklerle tek başıma hareket edemeyecek kadar utangaçım.

Beni bazı çocuklarla tanıştıran yapımcıya arzumdan bahsetmiştim. Artem ile gerçekten çok rahat hissettim. Belki gizlice de kendime aşık oldum ama emin değilim. Bugün stüdyoya gelmem istendi. Acıdan çok korktuğum için çok gergindim. Bekaretimi kaybetme hakkında o kadar çok hikaye duymuştum ki içim titriyordu. Artem’in bunu benim için iyi yapacak kadar güçlü olacağını umuyordum. Beni rahatlatmak için stüdyoda ılık yağlı bir masaj yapıldı. Vücudum biraz gevşedi ve biraz sakinleşti. Masör genç göğüslerimi yağla ovuştururken, vücuduma gelen heyecanı hissettim.

Daha sonra kamera önünde oturan yapımcı benimle konuştu ve istediğim zaman durabileceğime dair güvence verdi. Ne olacağını biliyordum ve aslında Artem’i tekrar görmeyi dört gözle bekliyordum. İçeri girdiğinde yüzü kızardı. Beni kadın yapacak olan o olduğu için çok mutluydum. Elleri benimkini bastırdı, her zaman bana baktı ve başlamadan önce beni rahatlattı. Hazırdım. El değmemiş kızlık zarımı kontrol etmek için pantolonumu indirirken hem heyecan hem de gerginlikle titredim! İlk kez bir çocuğa bu kadar yaklaştım !! Dudakları genç bakire traş amımı öptü ve dili beni titreten genç vajinamın dudaklarıyla oynadı! Vaov! Midemde sıcak hissettim ve beni alması için ona bağırmak istedim.

Pantolonunu indirdiğinde, ben onun penisine karşı tamamen hazırlıksızdım. Devasaydı!! Gerçek hayatta olmasa da daha önce penis görmüştüm ama böyle olacağını fark etmemiştim. Onu yaladım ve emdim ve aniden büyüdü ve dik durdu. Topları çok cezbediciydi. Onları elimde tutup okşamak istedim ama çok çekingen davrandım. Bu büyük horoz içime nasıl sığacak? Aman Tanrım, o zamanlar çok korkmuştum. Ne yaptığını bilmesini umuyordum. Emmekten zevk aldım. Horozun çok tuhaf bir tadı vardı ama ben ondan hoşlanmadım. Aslında kendimi duygusal hissettim. Üstüm çıktı ve ergen göğüslerimin birdenbire görülebileceğinin farkına vardım. Onları ısırmasını, sıkmasını istedim ama aynı zamanda son derece utangaç hissettim. Dudakları hafifçe onları emerken, meme uçlarım canlanmaya başladı. Bakire amımın canlı olduğunu hissettim ve ben ateşliydim. Harikaydı. Genç göğüslerim çoğu arkadaşlarımdan daha büyüktü ve onlar hakkında her zaman utangaç hissediyorum. Yapımcı göğüslerimin güzel olduğunu söyledi ama emin değilim. Belki Artem onlardan hoşlanmazdı. Dudaklarını üzerlerinde sevdim ve ne isterse yapmasına izin verecek kadar cesur oldum.

Artık büyük anın zamanı gelmişti. Onun büyük horozunun benim sıcak genç vajinama doğru ittiğini hissedebiliyordum. Bacaklarım açıldı ama korku yüzünden tamamen gevşeyemedim. Koca siki bana girip kızlık zarı ittiğinde labiamın dudakları tuhaf bir his uyandırdı. Islak hissetti. Belki de horozu çok büyük olduğu için canımı yaktı ve birkaç saniye durmasını istedim. Rahatlamak için birkaç saniyeye ihtiyacım vardı. Sakinleştiğimde devam ettik ve bu sefer çok farklıydı. Ayaklarımı kaldırdım ve dizlerimi kırdım. Bu onun nüfuz etmesini kolaylaştırdı. Kocaman penisi, kırılmamış kızlık zarıma doğru itti. Parmakları da vajinamın alt kısmıyla dalga geçmeye devam etti. Tekrar tekrar içeri girdi ve çıktı ve sonunda parçaladı! Acı da sürmedi ve kalın horozuyla içime pompalamaya devam etmesini diledim. Şimdi bu duygudan gerçekten keyif aldım. Yapımcı bize durma işaretini verdi ve iç çekerek ayrıldık. Ben artık bir kadındım !! Şimdi bir erkek arkadaş arıyorum. Belki Artem olur. Onun kocaman aleti, özel olarak arkadaş olmak istediğim bir şey. Onu emmek ve genç göğüslerime dokunurken onu boşalmak istiyorum. Bu hayalin yakında gerçekleşmesini diliyorum!

Tieny Mieny – Hardcore Defloration

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.

*