Selam. Benim adım Mila.

Ben Rusum. 18 yaşındayım ve hala bakireyim. Kız arkadaşlarım, yaşlanana kadar bakire kalacağımı, çünkü çok utangaç olduğumu ve erkeklerle çıkmaktan korktuğumu söylüyor. Bana söylediklerinde haklılar .. Büyükannem tarafından büyütüldüm. Neredeyse tüm hayatım boyunca bir köyde büyüyerek geçirdim. Annem bir bilim insanıdır ve her zaman iş seyahatlerine çıkar. Bu benim için büyükannem annemin yerini aldı. Onu hep özledim ama zamanla alıştım …
Ama yaklaşık bir yıl, büyükannemin ölümünden sonra hayatım tersine döndü .. Ben de annemin yanına taşındım. O zamana kadar 17 yaşındaydım ve o yokken evde yalnız kalmakta sorun yoktu. O sırada annem, benimle evde kalmak için tüm iş gezilerini iptal etti.
Annem her gece arkadaşı Nikolai tarafından ziyaret edildi. Eğleniyorlardı, beyaz şarap içiyorlardı ve gece yarısına kadar ayakta kalıyorlardı ..

Hep uyumaya gittim. Yine de, sabah 12’de işemek için tuvalete gitmek için uyandım. Yürürken bir anlığına dondum çünkü annemin odasından inilti duydum ..

Yavaşça odasına yaklaştım ve kilit deliğine baktım. Sonra gördüklerim beni şoka soktu! Annem dizlerinin üzerinde çıplak duruyordu ve Nikolai’nin kocaman horozunu emiyordu! Ona bayılıyordu ve ondan inliyordu .. Hemen kanımın gittikçe daha sıcak olduğunu hissettim ve neredeyse kafamda sarhoş hissettim. Gözlerime inanamadım. Bundan sonra Nikolai, annemi ona doğru çevirip eğdi. Büyük horozunu amına kaydırdı ve tüm vücudu ile hızlı hareket etmeye başladı. Annem zevkten daha yoğun inlemeye başladı.

Hemen yatağıma koştum ve sonra ne yapacağımı bilmiyordum. Kafam patlıyordu.
Aynı zamanda amımın tamamen ıslandığını ve uyuştuğunu hissettim.

Parmağımı külotuma soktum ve kendimi okşamaya başladım. Bu benim için yeni, heyecan verici bir deneyimdi. Ayrıca o zaman benim elim değil, Nikolais büyük horoz olduğunu hayal ettim. Hayal ettikten hemen sonra, bir uçuruma düştüm ve bilincimi kaybettim. Bu benim ilk gerçek orgazmımdı! Bu günden sonra hayatım tamamen değişti. Nikolai hala her gece anneme gidiyordu. Onları kilit deliğinde izlemek ve mastürbasyon yapmak için hep bu anı bekledim.

Mila de Armas – Hardcore Defloration

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.

*