Selam! Bu Ufa, Rusya’dan Masha. Sadece iki gün önce 18 yaşına bastım! Bunların hepsi benim için çok heyecan verici. Her zaman soğuk Ufa’dan kurtulmak istemişimdir ve şimdi bunu başardığımı düşünüyorum! Yakında beni profesyonel bir model olarak göreceksin.

Peki sana kendim hakkında ne söyleyeceğim? Hikayem muhtemelen biraz sıkıcı. Çok çok soğuk bir yerden geliyorum. Nefret ettim. Babam buradaki bir üniversitede bir bilim adamının asistanı olarak çalışıyor. Onunla kalıyorum. O kadar dalgın ki bazen orada olduğumu unutuyor. Bu şekilde hoşuma gitti, çünkü çoğunlukla istediğim şeyi kimsenin müdahalesi olmadan yapabiliyorum. Annem artık bizimle kalmıyor. Arkadaşlarım da burada kendilerini çok özgür hissettikleri için evimize gelmeyi çok seviyorlar.

Tüm özgürlüğe rağmen, geç saatlere kadar seks hakkında pek bir şey bilmiyordum. Mastürbasyon yapmayı sadece birkaç yıl önce öğrendim, arkadaşlarımın çoğu zaten oyunda ustaydı. Kız arkadaşlarım her zaman güzel olduğumu ve dudaklarımın Scarlet Johansson gibi olduğunu söylerler. Filmlerde olduğu gibi modellikte de bir süperstar olmayı umuyorum. Okulda her zaman popülerdim ve erkekler benimle arkadaş olmayı severdi. Bazıları arada bir öpücük sokma şansı buldu ama ben kolay olmadım. Temel kurallarım vardı ve bu çocukların bana göre olmadığını her zaman biliyordum. Daha büyük birini istedim, kelime oyunu istemedim!

16 yaşıma geldiğimde, ilk defileme gittim… bir nevi. Yerel bir gençlik grubu tarafından fon toplamak için organize edildim. Bazı tasarımcılar gelmişti ve ben ve diğer bazı kızlar model olarak çalışma şansı yakaladık. Heyecanlıydım. Benim durumumda, Moskova’dan bu kadar süslü insanların yanında olmak beni çok heyecanlandırdı ve şans eseri başıma ciddi bir şey gelmemişti. Tasarımcılardan biri, şimdi adını söylemeyeceğim, provalar sırasında her zaman bana dikkat ediyordu. Kıyafetlerini modelliyordum ve bir terzi orada değişiklik yapmak için olmasına rağmen bana uyan oydu.

Provaların ilk gününde ne olacağı hakkında hiçbir fikrim yoktu. Tasarımcıya atandım ve beni bir köşeye götürdü ve bana giyeceğim tasarımı gösterdi ve benden ne istediğini anlattı. Birbirimize yakın oturuyorduk ve eli beline dolandı ve orada kaldı. Arada bir biraz yukarı hareket ederdi ama açıkçası biraz beğendim ve önemli hissettim bu yüzden olmasına izin verdim. Beni profesyonel bir şehir kızı olarak düşünmesini istedim. Bağlantı parçaları için bize bir stüdyo verildi ve beni ölçebilmesi için soymam istendi. Külotumu çıkardım ama üstümü çıkarmak zorunda kaldım. Beni ölçmek uzun zaman aldı ve aralarında genç göğüslerimin üzerinde hareket ederken ellerinin daha yavaş hareket ettiğini hissedebiliyordum.

Terzi de oradaydı ve kumaşları vb. Ayarlarken bana çok dokundu sanırım ama ellerini her hareket ettirdiğimde her türlü duyguyu yaşadım. Bacaklarım arasındaki alanı ölçerken tasarımcım bakire amımı okşadı ve ben tamamen ıslandım. Sanırım beni nasıl etkilediğini hemen anladı ama profesyonel kalabilmek için çok uğraştım. O gece uyuyamadım. Elimi bakire vajinamın üzerinde gezdirmeye devam ettim. Banyoda tamamen çıplak kaldım ve aynaya bakarak her yerde kendime dokundum. Ergen göğüslerim dikti ve bakire labiamın dudaklarını ovuştururken, dalga dalga beni aştığını hissettim. İlk orgazmımdı.

Ertesi günden itibaren, tasarımcının ellerini genç göğüslerimin üzerinde gezdirdiği her seferinde keyif aldım. Defile günü, her değişimin sahne arkasında, elbiseler arasında tamamen çıplaktım ve arkamda durdu ve büyük horozunu kıçıma bastırırken genç göğüslerimi elleriyle bastırdı. Bir eliyle bakire amımı ovuşturdu. Şans eseri terzi içeri girdi ve çabucak beni bıraktı. Çok sinirliydim. O zamana kadar onun ilgisinden zevk alsam da bekaretimi kaybetmek istemedim. Gösteriden hemen sonra ayrıldım ve onu bir daha görmedim. Ancak şimdi yapabileceğimi bildiğim için model olmaya karar verdim. Artık erkeklerle başa çıkabilirim ve bekaretimi sadece istediğim birine kaptıracak kadar iradeye sahibim. Bu fırsat için teşekkürler!

Masha Johansson – Hardcore Defloration

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.

*