Renato, eskisi kadar kadın olmaya hevesliysem, beni kızdıracak adam. Düzenlemelerin yapılması gerektiği için onlara o gün kendisini söylemek zorunda kaldım. Şaşkınlıkla oturdum. Bu büyük bir karardı ama bunu zaten düşünmüştüm ve çok netti. Aramayı hevesle bekliyordum. Hazırım.

Benim yaşımdaki birçok kıza kıyasla, erkekler söz konusu olduğunda çok masumum. Ben çok erkek tanımıyorum. Hayal gücümde her zaman rüya görüyordum. Bekaretimi her zaman özel bir şekilde kaybetmek istemişimdir. Arkadaşlarımın hepsi bana bunun acıdığını söylediler ve ben buna hazırım. Tommy’nin kızlık zarımı kıracağını hayal ediyordum ama Renato da özel.

Solo videodan sonra pek çok şey izledim ve erkeklerin bunu nasıl yaptığını ve neyi sevdiklerini gördüm. Ne yapacağımı bilemeyerek kamera önünde kendimi utandıracağımdan korkuyorum. Ancak yapımcı bana rahatlamam gerektiğini ve Renato’nun ne yapacağımı bileceğini söyledi. Kendimi özel hissetmeme ve rahatlamama yardımcı olmak için, özel bir muamele olarak, kızlığını bozma, çekimden hemen önce bana bir spa günü verdi. Beni rahatlatan tam vücut masajım vardı. Renato Rusça bilmiyordu ve yapımcım çeviriye yardım edeceğini söyledi, bu yüzden büyük gün geldiğinde tamamen rahatlamıştım. Bu, ailemle ya da torunlarımla paylaşmak istediğim bir video değildi ama benim için çok özeldi.

Bu Renato ile ilk tanışmamdı. Kahretsin, böyle bir adamla ilk defa tanışıyordum, herhangi bir adam. Çıplak olmak istemediğim için, çıtçıtlı kasık bir bodysuit giydim. Tanışmalardan sonra, Renato beni daha önce hiç öpülmemiş gibi öptüğü için fantezilerimi gerçeğe dönüştürdü, beni geri çekerek ve hoş diliyle ağzıma sahip çıkarak. Parmakları kasıklarımdan aşağı indi ve vücudum kendi kendine ona doğru itti. Onun dokunuşuyla geldim ama kimse fark etti mi bilmiyorum. Daha sonra yeni cilalanmış ve kaşkorseimi çıkarılan bakire amımı serbest bıraktı. Genç göğüslerim dokunuşu için ağrıyordu ve onları sertçe sıktı. Ağzı aşağı indi ve omg !!! Ağzı bakire vajinamda inanılmaz şeyler yaptı. Emdi, yaladı, alay etti, eserler. Bu hayatımda yaşadığım en sansasyonel deneyimdi! Aman Tanrım!! İnledim ve nefesim kesildi. Ve sonra büyük horozunu ortaya çıkardığında bir sürpriz (şok) içindeydim. Bu bir erkeğin sikini ilk kez görmüştüm ve onunki büyüktü. Aman tanrım, çok büyüktü. Videoları izledim ama iyi emmeyi bilmiyordum ve kendimi çok garip hissettim. Umarım kimse fark etmedi ve bundan sonra ne olacağını bildiğim için biraz gerginleşti. Renato her zaman bakire kedi okşadı, bu da beni uyandırmak ve beni daha az garip hale getirmek için çok yardımcı oldu.

Artık büyük şeyin zamanı gelmişti. Onun kocaman, büyük penisi benim minik, sıkı, bakire vajinama girecekti. Birden çok korktum. Herhangi bir noktada devam etmek istemezsem videonun durdurulacağı söylendi. Bu beni rahatlattı ama ne olursa olsun devam etmek istedim. Renato beni yüzüstü yatırdı ve bacaklarım yukarıdaydı. İlk önce penisine çok nazikçe dokundu, nazikçe ovuşturdu ve sonra gevşetti. Acı konusunda uyarılmıştım ama çok fazlaydı. İçeri girip çıkarken kızlık zarım kırıldı ve yırtıldığını hissedebiliyordum. Kanadığımı biliyorum. Ben de zevk aldım ve bunun hayatım boyunca yaşayacağım bir deneyim olduğunu biliyorum.

Deneyimi tekrar etmek istedik ama vajinam hala ağrılı olduğu için anal ilişkiyi kabul ettim. Yapımcım bunun defloration.com’da bir ilk olduğunu söyledi. Ben tarih yazıyorum. Renato bir profesyoneldi ve kıç deliğime kayganlaştırıcı sürerek beni biggie için hazırladı. İlk önce parmaklarıyla deneyim kazanmasına yardımcı oldu. Parmakları içeri girdi ve çıktı. Analdan bu tür hisler alacağımı fark etmedim ama uyarıldım. Daha sonra sorunsuz bir şekilde giren kocaman aletini soktu. Ağrıyı gideren kıvrıldım. Daha önce gördüğüm hiçbir videoda yapılmadığını görmediğim gibi bana bindi. Vaov! Kızlar ne kaçırdıklarını bilmiyorlardı. Anal tamamen başka bir şeydir. Çok fazla zevk noktası var! Bu benim için büyük bir adımdı ve attığım için mutluyum. Her kızın kızlığı bozulur ama benim kızlık zarım çok özel bir adam tarafından ömür boyu bir kez tecrübe edilerek kırılır.

Emily Insomnia – Vaginal and Anal Defloration

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.

*