Model olmak veya filmlerde yer almak istiyorum ama şimdiye kadar böyle bir şey yapmak için çok utangaçtım. 18 yaşındayım ve bakireyim. Benim adım Glasha ve St Petersburg (Rusya) yakınlarındaki Puşkin’denim. Köyüm güzel ve buraya birçok turist geliyor ama dışarı çıkıp dünyayı görebilmek için her şeyi yaparım.

Genellikle okuldayken çok utangaçtım ve fazla konuşmazdım. Ama basketbolu seviyorum ve sahada farklı bir insan oldum. İyi bir basketbol takımımız vardı ve orada bir okula karşı yarışmak için Moskova’da da bulunduk. Kaybettik ama bu deneyim beni gerçekten daha fazla seyahat etme isteği uyandırdı. Beni büyüten bir olay oldu ve bunu burada paylaşmalıyım.

Bir defasında çocuğun ekibiyle başka bir okula gitmek zorunda kaldık. Hep birlikte otobüsle seyahat ettik. Pencerenin yanında oturdum. Başlamadan hemen önce, çocuğun takımının kaptanı yanıma oturdu. Her yerde tüylerim diken diken oldu. Otobüs başlar başlamaz, pencereden dışarı bakıp kendi kendime şarkı söylemeye devam ederken hepsi şarkı söylemeye ve şakalar yapmaya başladı. Bu çocuk kollarını omzuma doladı. Şok oldum. Arkadaşlarıyla konuşurken başını benimkine yakın tuttu. Kaslı vücudunun ergen göğüslerime sürtündüğünü hissedebiliyordum. Büyük aletinin pantolonunun içinde şiştiğini görebiliyordum. Elleri omuzdan aşağı indi ve belimi tuttu. Kendimi rahatsız hissettim ama aynı zamanda vücudumdan tuhaf duygular geçti. Bakire amım sıcak ve uyandırdı. Elleri ergen göğüslerime değdi ve bunu kasıtlı olarak yaptı mı bilmiyorum. Okulda zaten bir kız arkadaşı vardı, bu yüzden kafam karışmıştı. Bir süre sonra başka bir koltuğa geçti.

Okuldayken, bir araya geldiklerinde ona ve kız arkadaşına bakmaktan kendimi alamadım. Bir keresinde onları oditoryumun arkasındaki depoya kadar takip ettim. İçeriye baktığımı bile bilmiyorlardı. Kimse o tarafa gelmedi ve onun giysilerini çıkardığını, göğüslerini kaptığını ve onları sertçe emdiğini görebiliyordum. Pantolonunu aşağı çekti ve dik büyük aletini ağzına aldı ve emmeye başladı. Çok uyarıldığım için bakire amcığıma eteğimin altına dokunmaya başladım. Sıcak ve ıslak hissettim. Saçını tuttu ve onu taşaklarına doğru itti. Yalamıştı ve horozunu ağzına girip çıkardı. Bunu yaparken göğüsleri sallandı. Bir elimi gömleğimin altına koyup göğüslerimi ovuşturdum. Onlar inlemeye başladıklarında, ben de bakire klitorisimi daha hızlı ve daha hızlı ovuşturdum ve aniden üzerimden büyük bir titreme geçti ve yere oturdum. Kendime gelmem biraz zaman aldı ve ben kaçtım. Bu benim ilk orgazmımdı.

Glasha Belkina – Hardcore Defloration

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.

*